1. Bendrosios nuostatos.

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu elektroninėje parduotuvėje www.carplay.lt susijusios nuostatos.

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis.

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką “Pirkti”.

2. Asmens duomenų apsauga.

Užsisakant prekes elektroninėje parduotuvėje www.carplay.lt, pirkėjas privalo pateikti pirkimo metu prašomus duomenis: vardą, pavardę, adresą ir elektroninio pašto adresą.

Pirkėjas yra atsakingas už teisingų duomenų pirkimo metu pateikimą.

Pateikdamas užsakymą Pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

Pirkėjo asmens duomenys gali būti tvarkomi rinkodaros tikslais tik tuo atveju, kai Pirkėjas pats išreiškia tam sutikimą.

Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus kai to reikalauja kompetentinga Valstybės institucija LR įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu Pirkėjo sutikimu.

3. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai.

Pirkėjas įsipareigoja sumokėti Pardavėjui sutartą sumą už užsakytas prekes, ir jas priimti.

Atsiskaitymo formoje pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją. Jeigu atsiskaitymo formoje Pirkėjas pateikia netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, www.carplay.lt turi teisę anuliuoti Pirkėjo registraciją ir ištrinti duomenis.

Pasikeitus Pirkėjo duomenims, pateiktiems pirkimo formoje, Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, laikantis Prekių Grąžinimo taisyklėse išdėstytų nuostatų.

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą elektroninėje parduotuvėje www.carplay.lt sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų ir nustatytų LR teisės aktų.

4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai.

Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės www.carplay.lt teikiamomis paslaugomis.

Jei Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, sustabdyti ar panaikinti Pirkėjo galimybę naudotis elektronine parduotuve.

Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą pirkimo formoje ir neperleisi jos tretiesiems asmenims.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu.

Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių Taisyklių sąlygas.

Jei Pirkėjas po šių sąlygų pasikeitimų naudojasi www.carplay.lt teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Pirkėjas sutiko su Taisyklių pakeitimu.

5. Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai.

Elektroninėje parduotuvėje www.carplay.lt Pirkėjas gali užsisakyti prekes bet kuriuo paros metu,  7 dienas per savaitę. Užsakymai tvirtinami sekančia darbo dieną.

Visos prekių kainos elektroninėje parduotuvėje nurodytos eurais, neįskaitant PVM tarifo. PVM tarifas pridedamas pagal pirkėjo nustatytą pristatymo šalį, apmokėjimo lange.

Sąskaita faktūra yra išrašoma pirkimo metu el. parduotuvėje nurodytais rekvizitais ir siunčiama į nurodyta el. paštą. 

Pirkėjas įsipareigoja apmokėti užsakymą per 3 (tris) kalendorines dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Siuntinys pradedamas ruošti tik gavus apmokėjimą už prekes.

Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 3 (tris) kalendorines, užsakymas anuliuojamas.

6. Prekių pristatymas.

Patvirtinus užsakymą, prekės yra išsiunčiamos per 1 darbo dieną nurodytu adresu. Išsiuntus prekes, registruotu el.paštu pirkėjas gaus siuntos sekimo numerį, kuriuo galės stebėti siuntos kelią siuntų kompanijos puslapyje.

Prekių pristatymas Lietuvoje

Perkant prekių už 40eur ir daugiau Lietuvoje prekes pristatysime nemokamai.

Perkant prekių mažiau negu už 40eur pristatymas Lietuvoje kainuoja 5eur.

Lietuvoje prekes pristatome DPD, Venipak, Itella, Omniva siuntų tarnybomis, pasirinktu būdu: pristatymas į namus arba į paštomatą. 

Prekių pristatymas gali trukti nuo 1 iki 4 darbo dienų, priklausomai nuo pasirinkto prekės pristatymo būdo ir pirkėjo adreso. 

Jei siunta pristatoma į Kuršių Neriją, už kiekvieną siuntą teks sumokėti papildomą 30 € dydžio mokestį.

Prekių pristatymas Europos sąjungos šalyse

Europos sąjungos šalyse prekes pristatome DPD, DHL, FedEx siuntų tarnybomis į namus per 5 darbo dienas nuo prekių išsiuntimo.

Prekių pristatymo kaina ES šalyse kainuoja 23 eur. 

Prekių priėmimas 

Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai ir išsamiai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę. Esant prekės pažeidimams, grąžinkite siuntą kurjeriui, arba prašykite užfiksuoti žalą. 

Prekių atsiėmimas

Prekes taip pat galima atsiimti nemokamai Kaune, iš anksto susitarus telefonu 867085669. 

Worldwide product delivery to you address

We ship goods worldwide via FeDex or DHL express! Please contact for shipping cost before buying! 

Note: Some customs clearance and/or import taxes may be required to pay when receiving ordered products in non European Union countries.

9. Baigiamosios nuostatos.

Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.