Nepaslaptis, kad internetas ir skaitmeninės technologijos sparčiai veržiasi į privačių automobilių sektorių, o šiuolaikiniam vartotojui vis svarbesnė tampa jo skaitmeninė patirtis, kurią jis gauna vairuodamas savo automobilį. Automobilių gamintojai šiais laikais konkuruoja ne tik dėl to, kas pagamins patikimą, ekologišką ir išvaizdų automobilį, tačiau ir kas pasiūlys geresnes multimedijos, navigacijos, bei interneto ryšio išnaudojimo galimybes. Nors dauguma automobilių gamintojų stengiasi kurti ir puoselėti savo multimedijos sistemas, tačiau jiems sunku konkuruoti su skaitmeninių technologijų gigantais Apple ir Google, kurie kuria būtent automobiliams pritaikytas aplikacijų platformas Apple Carplay, bei Android Auto. Šios platformos leidžia vartotojams turėti tiesioginį ryšį tarp automobilio multimedijos ir išmaniojo telefono, bei naudoti populiariausias pasaulyje navigacijos ir pramogų aplikacija tiesiog automobilio ekrane.

Sekant šias tendencijas, su dideliu susijaudinimu ir malonumu pranešame, kad pagaliau pradeda veikti www.carplay.lt svetainė ir elektroninė parduotuvė! Save laikome „tyrais” automobilių entuzijastais, todėl mūsų sritis yra išmanūs sprendimai automobiliams, kurie nekeičia originalaus automobilio dizaino ir negadina vairuotojo patirties. Su laiku čia galėsite rasti vis daugiau mūsų atrinktų ir išbandytų produktų įvairiems automobiliams, kurie leidžia Apple Carplay ir Android Auto platformų naudojimą automobiliuose, kuriuose tokios galimybės gamintojai numatę nebuvo. Taip pat www.carplay.lt pateiks produktus vartotojams, kurių automobiliai jau turi originalią Carplay funkciją, tačiau ieško kaip a arba dar labiau išplėsti funkcionalumą ir taip pagerinti automobilio skaitmeninės erdvės išnaudojimo patirtį. Galų gale, stengsimės pateikti tokius papildomus produktus, kaip galinio vaizdo kameras, kurie yra integruojami į standartines vietas automobilyje ir neiškraipo originalaus automobilio dizaino, tačiau suteikia galimybę naudotis šių laikų technologijomis net ir automobiliuose, kuriuose tokios technologijos nebuvo numatytos.

Savo veikla taip pat norime atkreipti dėmesį į vartotojiškumo problemą automobilių rinkoje. Dažnai girdime kad automobilis tampa „morališkai pasenęs”, nors vis dar puikiai atlieka savo funkciją. Mes nenorime su tuo sutikti ir manome, kad nėra būtina įsigyti naują automobilį vien dėl, kad jis turi geresnes integracijos su mobiliuoju telefonu galimybes. Mūsų tikslas platinti produktus, kurie gali grąžinti dėvėtus automobilius į skaitmeninį amžių ir taip mažinti naujų automobilių gamybos poreikį.

BMW CIC andoid auto
2009m. Gamybos BMW 3 su integruota Apple Carplay funkcija.