Kuo skiriasi Android Auto nuo Android?

Klausimas kuris iškylą ne vienam klientui, tad mes jums atsakysime!

Android Auto

Android Auto yra mobilioji programa, leidžianti naudotojams bendrauti su savo Android telefonu vairuojant. Ji sukurta taip, kad užtikrintų supaprastintą sąsają ir balso komandas, todėl ja lengviau ir saugiau naudotis kelyje. Dėl tokios savo paskirties Android Auto nepalaiko video atkūrimo programėlių, pvz. Youtube ar Vimeo, soc tinklų, žaidimų, skaitymo ar kitų programėlių, kurios gali blaškyti vairuotojo dėmesį.

Android sistema

Android yra operacinė sistema, veikianti Android išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose ir kituose įrenginiuose. Egzistuoja kelios Android sistemos versijos: Android 9, Android 10, Android 11 ir t.t. Iš principio, tai yra programinė įranga, kuri valdo išmanųjį prietaisą, užtikrina naudotojo sąsają, palaiko mobiliasias programas, taip pat įvairias funkcijas ir paslaugas.

Mobiliuosiuose prietaisuose, kuriuose yra įrašyta Android 10 ir aukštesnė operacinės sistemos versija Android Auto programa yra integruota į sistemą. Tai yra, norint ja naudotis jos nebereikia parsisiųsti iš Google Play, kaip tai reikėjo daryti su senesnėmis Android versijomis.

Nors Android teikia įvairias, kasdieniam naudojimui skirtas funkcijas ir paslaugas, Android Auto yra specialiai sukurta naudoti automobilyje.

Populiariausios Android Auto programėlės yra navigacijos programos, tokios kaip Google Maps ir Waze, muzikos programos, tokios kaip Spotify ir Google Play Muzika, bei pranešimų programos, tokios kaip WhatsApp ir Telegram. Kitos populiarios Android Auto programos apima orų prognozes, Radijo transliaciją, e-paštą ir kalendorių, taip pat viešąjį transportą ir degalų kainų sekimo programas.
Visą Android Auto palaikomų programėlių sąrašą galite rasti čia:
Android Auto palaikomų programėlių sąrašą galite rasti paspaude čia.

Apibendrinant, Android yra operacinė sistema, veikianti Android įrenginiuose, o Android Auto yra mobilioji programa, veikianti Android operacinėje sistemoje, specialiai sukurta naudoti vairuojant. Nors jos turi tam tikrų pranašumų, Android Auto suteikia supaprastintą ir saugesnę sąsają, optimizuotą naudojimui automobilyje, o Android suteikia daugybę kasdieniam naudojimui skirtų funkcijų ir paslaugų.

 Carplay.lt parduotuvėje, Apple Carplay Android Auto integracijos kategorijoje parduodami produktai palaiko tik Android Auto programą.

© 2023 All Rights Reserved.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *